Narozniki polietylenowe - swietne zabezpieczenie towaru

Jedną z najważniejszych rzeczy w transporcie produktu jest to, aby go nie uszkodzić. Nieważne, czy przewozimy towar drewniany, plastikowy, metalowy czy jeszcze inny. Bardzo ważne jest, aby dowieźć go bezpiecznie na miejsce. Wręcz idealnie w tym przypadku sprawdzą się narożniki polietylenowe. Narożniki polietylenowe są jednym z lepszych zabezpieczeń, które nie dość, że bardzo łatwo jest zamontować na produkcie, to również ich demontaż jest niezwykle prosty.

Narożniki polietylenowe wytwarzane są z pianki polietylenowej. Jest to materiał, który ma bardzo dużo zalet. W głównej mierze:
  1. jest elastyczna
  2. odporna na rozdarcia
  3. idealnie dopasowuje się do kształtu produktu
  4. posiada bardzo duże zdolności izolacyjne
Struktura pianki, z której zrobione są narożniki polietylenowe jest tak złożona, że zabezpiecza produkt przed uderzeniami oraz wstrząsami. Z racji bardzo szerokiego wachlarza wykorzystania pianki znajduje ona zastosowanie również w innych gałęziach przemysłu.

Narożniki polietylenowe, których temat został tu poruszony są nie tylko bardzo lekkie, ale również łatwe w montażu, odporne na wysokie temperatury i zawilgocenie. Najważniejszą jednak ich zaletą jest fakt, że mogą być wykorzystywane wielokrotnie! Wszystko zależy od tego, czy nie zostaną za bardzo uszkodzone podczas transportu (z mimo wszystko lepiej uszkodzić narożniki polietylenowe niż przewożony towar, którego wartość jest o wiele większa).
 naroniki polietylenowejpg

Wytwarzane przez nas narożniki polietylenowe cechują się również tym, że zastosowanie znajdą w przeróżnych branżach i będą w stanie zabezpieczyć praktycznie każdy przewożony towar. Mogą to być okna, drzwi, meble, sprzęt RTV i AGD, ale również lustra i wszystkie inne przedmioty, które cechują się tym, że mają kanciaste rogi i łatwo je uszkodzić.

Nasze narożniki polietylenowe są tworzone specjalnie na zamówienie, przez co osoba zamawiająca ma pełny wgląd w przebieg procesu tworzenia. Dodatkową cechą jest też to, że jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie dowolną ilość towaru.

Oprócz narożników polietylenowych w swojej ofercie mamy też możliwość wyprodukowania specjalnych zabezpieczeń (tzw. sztanga) profili piankowych, przez co cały towar, a nie tylko krawędzie będzie podlegał specjalnej ochronie.

Reasumując - narożniki polietylenowe zabezpieczą praktycznie każdy towar przed uszkodzeniem w trakcie transportu, ale i poza nim. Są niezwykle wytrzymałe, a materiał, z których zostały wykonane pozwala na wielokrotne wykorzystanie go.