Narożniki piankowe

Narożniki piankowe są jednymi z najlepszych narzędzi do zabezpieczania towarów oraz produktów, nie tylko podczas transportu, ale również zaraz po ich wyprodukowaniu. Narożnik piankowy wykonany jest z pianki polietylenowej, która nie tylko jest bardzo trwała, ale również wodoodporna i można ją wykorzystywać wielokrotnie. Ze względu na ich zastosowanie możemy wyróżnić kilka rodzajów narożników piankowych:

Narożniki ochronne na meble - zabezpieczenie podczas transportu

Produkowane przez nas narożniki C i narożniki 3D sprawdzają się idealnie jako narożniki zabezpieczające transport. Więcej o przewożeniu oraz odpowiednim zabezpieczaniu mebli napisaliśmy tu: kliknij

Narożniki polietylenowe - jak stosować?

Narożniki piankowe wyprodukowane z pianki polietylenowej są w stanie dostosować się praktycznie do każdej powierzchni oraz każdego urządzenia. Dzięki temu można wykorzystać nasze narożniki do pakowania. W największej mierze mogą być wykorzystywane bez żadnych zabezpieczeń, ale w celu większej przyczepności, można powierzchnię, na której znajduje się narożnik, również okleić taśmą. Nasze narożniki polietylenowe charakteryzują się niską ceną i niską wagą.Ponadto są bardzo lekkie. Stosując nasze narożniki ochronne, staje się praktycznie niemożliwym to, że zabezpieczone mienie zostanie uszkodzone.

Narożniki zabezpieczające piankowe - jak zabezpieczyć całą ścianę?

Jeżeli chodzi o większą powierzchnię zabezpieczenia towaru, to tutaj należało by się zastanowić nad kształtownikami. Jest to tzw. listwa, którą jesteśmy w stanie zabezpieczyć całą krawędź. Chronią przedmioty nie tylko w regularnych, ale i nieregularnych kształtach. Zarówno narożniki piankowe, jak i kształtowniki możemy przyciąć na różną długość.

Pianka zabezpieczająca narożniki - dlaczego my?

Nasze narożniki piankowe są jednym z najlepszych i najtrwalszych materiałów zabezpieczających, ponieważ wykonane są z pianki polietylenowej. Gwarantują 100% skuteczności, jeśli chodzi o brak uszkodzenia przewożonego towaru. Dzięki swojej trwałości mogą być wykorzystywane wielokrotnie.