Narożniki polietylenowe – świetne zabezpieczenie towaru

01 kwietnia 2021

Jedną z najważniejszych rzeczy w transporcie produktu jest to, aby go nie uszkodzić. Nieważne, czy przewozimy towar drewniany, plastikowy, metalowy czy jeszcze inny. Bardzo ważne jest, aby dowieźć go bezpiecznie na miejsce. Wręcz idealnie w tym przypadku sprawdzą się narożniki polietylenoweNarożniki polietylenowe są jednym z lepszych zabezpieczeń. Nie dość, że bardzo łatwo jest zamontować na produkcie, to również ich demontaż jest niezwykle prosty.

Narożniki polietylenowe wytwarzamy z pianki polietylenowej. Jest to materiał, który ma bardzo dużo zalet. W głównej mierze:

  1. jest elastyczna
  2. odporna na rozdarcia
  3. idealnie dopasowuje się do kształtu produktu
  4. posiada bardzo duże zdolności izolacyjne

Narożniki polietylenowe – słów kilka

Struktura pianki, z której zrobiliśmy narożniki jest tak złożona, że zabezpiecza produkt przed uderzeniami oraz wstrząsami. Z racji bardzo szerokiego wachlarza wykorzystania pianki znajduje ona zastosowanie również w innych gałęziach przemysłu.

Narożniki polietylenowe są nie tylko bardzo lekkie, ale również łatwe w montażu, odporne na wysokie temperatury i zawilgocenie. Wszystko zależy od tego, czy nie zostaną za bardzo uszkodzone podczas transportu (z mimo wszystko lepiej uszkodzić narożniki polietylenowe niż przewożony towar, którego wartość jest o wiele większa).

Wytwarzane przez nas narożniki polietylenowe cechują się tym, że zastosowanie znajdą w przeróżnych branżach. Będą w stanie zabezpieczyć praktycznie każdy towar. Mogą to być okna, drzwi, meble, sprzęt RTV i AGD, ale również lustra i wszystkie inne przedmioty, które cechują się tym, że mają kanciaste rogi i łatwo je uszkodzić.

Nasze narożniki tworzymy specjalnie na zamówienie, przez co osoba zamawiająca ma pełny wgląd w przebieg procesu tworzenia. Dodatkową cechą jest też to, że jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie dowolną ilość towaru.

Oprócz narożników polietylenowych w swojej ofercie mamy też możliwość wyprodukowania specjalnych zabezpieczeń (tzw. sztanga) profili piankowych, przez co cały towar, a nie tylko krawędzie będzie podlegał specjalnej ochronie.

Reasumując – narożniki polietylenowe zabezpieczą praktycznie każdy towar przed uszkodzeniem w trakcie transportu, ale i poza nim. Są niezwykle wytrzymałe i wielokrotnego użytku.